KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 7473359
nr 747 3359
Skulptur
Kina, höjd: 48
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 mars 2012
kl 19:45:52
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr